APIE MUS

UAB „Vilterra“ buvo įkurta 2004 metais. Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė prekyba statybinėmis ir baldų gamybai skirtomis plokštėmis. Įmonė sparčiai išplėtė savo prekybinį tinklą visose Europos Sąjungos šalyse.

Augant plokščių paklausai ir didėjant įmonės pripažinimui, UAB „Vilterra“ tapo viena iš pagrindinių plokščių tiekėjų Lietuvoje. Laikui bėgant įmonė įgijo didelę patirtį transportuojat prekes tarp Europos Sąjungos šalių. Šiandiena įmonė taip pat teikia profesionalias transporto logistikos paslaugas kitoms įmonėms visame pasaulyje.

aboutvilterra

 


Sertifikatai

gazele2Sertifikatas patvirtina, kad įmonės ekonominė būklė ir finansiniai rezultatai yra geri, ji laiku moka mokesčius, punktualiai atsiskaito su verslo partneriais ir darbuotojais. Sertifikatas suteikiamas tik gerą verslo reputaciją turinčioms bendrovėms, prisidedančioms prie Lietuvos ekonomikos augimo ir sąžiningos verslo kultūros puoselėjimo.

ISO 9001 standartas yra pagrįstas septyniais kokybės valdymo principais. Jie sudaro struktūrizuotą ir tuo pat metu lanksčią sistemą, užtikrinančią, kad vadovybė ir darbuotojai bus patenkinti įmonės procesais, o klientai gaus atitinkamą produktą ar paslaugą.

FSCThe Forest Stewardship Council® (FSC®) yra tarptautinė, pelno nesiekianti, daug akcijų turinti organizacija, kuri buvo įkurta 1993 m. Jos tikslas yra skatinti atsakingą pasaulio miškų priežiūrą. FSC® atlieka tai nustatydama miškų produkcijos standartus ir sertifikuodama bei žymėdama juos ekologiškais. Šis sertifikatas pažymi, jog produktas yra kilęs iš atsakingo gamintojo – tausojančio aplinką, socialiai naudingo ir ekonomiškai perspektyvaus.

Services VILTERRA 8

Socialinė veikla

Negali savęs vadinti lietuviu, jeigu tu nejauti meilės krepšiniui. UAB „Vilterra“ su pasididžiavimu remia Lietuvos jaunimo ir mėgėjų krepšinio komandas. Pateikiame keletą akimirkų iš mūsų galerijos: