APIE MUS

UAB „Vilterra“ buvo įkurta 2004 metais. Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė prekyba statybinėmis ir baldų gamybai skirtomis plokštėmis. Įmonė sparčiai išplėtė savo prekybinį tinklą visose Europos Sąjungos šalyse. 

Augant plokščių paklausai ir didėjant įmonės pripažinimui, UAB „Vilterra“ tapo viena iš pagrindinių plokščių tiekėjų Lietuvoje. Laikui bėgant įmonė įgijo didelę patirtį transportuojat prekes tarp Europos Sąjungos šalių. Šiandiena įmonė taip pat teikia profesionalias transporto logistikos paslaugas kitoms įmonėms visame pasaulyje.

aboutvilterra


Sertifikatai
Services VILTERRA 8

gazele2„STIPRIAUSI LIETUVOJE” – tai sertifikatas, kuris patvirtina, kad įmonė yra patikima, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus. Certificate ensures the trust of the company as a reliable partner in Lithuania and abroad. It represents companies garuanteed loyalty to their clients. Also represents financial stability and reliability of the company.

Gazele„Gazelės“ apdovanojimas skiriamas už greitą įmonės augimą, lankstumą ir pelningumą. JAV ekonomistas David Birch „perkelė“ gazeles iš gamtos į verslą, nes tai nedidelės įmonės, išbandančios naujas rinkas ar naujus produktus, kurios dažnai neišgyvena, tačiau jei pasiseka, jos auga ir kuria naujas darbo vietas. „Gazelės“ apdovanojimą į Europą perkėlė ir adaptavo Danijos verslo dienraštis „Borsen“.

FSCThe Forest Stewardship Council® (FSC®) yra tarptautinė, pelno nesiekianti, daug akcijų turinti organizacija, kuri buvo įkurta 1993 m. Jos tikslas yra skatinti atsakingą pasaulio miškų priežiūrą. FSC® atlieka tai nustatydama miškų produkcijos standartus ir sertifikuodama bei žymėdama juos ekologiškais. Šis sertifikatas pažymi, jog produktas yra kilęs iš atsakingo gamintojo – tausojančio aplinką, socialiai naudingo ir ekonomiškai perspektyvaus.


Socialinė veikla
Services VILTERRA 8

Negali savęs vadinti lietuviu, jeigu tu nejauti meilės krepšiniui. UAB „Vilterra“ su pasididžiavimu remia Lietuvos jaunimo ir mėgėjų krepšinio komandas. Pateikiame keletą akimirkų iš mūsų galerijos: